Středobodem letošního veletrhu byly oslavy 20 let pevného spojení mezi námi a kolegy ze společnosti Siegmund, a to symbolicky na místě, kde jsme se před jednadvaceti lety setkali poprvé.
V rámci oslav jsme na MSV představili dva nové produkty. Prvním z nich byla speciální výroční edice svařovacího stolu Siegmund, věnovaná právě jubileu našeho partnerství. Druhým z nich bylo představení nejmodernějšího doplňku ke svařovacím stolům System 16, 22 a 28, elektrické polohovací nohy Smart Leg ovládané pomocí displeje.
Výročí se promítlo také do doprovodného programu. Během všech čtyř dnů veletrhu si mohli návštěvníci užít naši Oktoberfest pivní zahrádku, fotbálek na svařovacím stole, speciální merch a pivní speciál JCM × Siegmund.
Děkujeme všem, kteří se s námi MSV zúčastnili, ať už online nebo přímo na místě. Vidíme se zase za rok!