Projekční a konstrukční práce

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti projekčních a konstrukčních prací. Specializujeme se také na výrobu svařovacích a upínacích přípravků, které jsou vyrobeny dle přání zákazníka. Jsme výrobci a dodavateli vlastního upínacího nářadí a svařovacích stolů Siegmund, díky čemuž jsme schopni navrhnout a dodat řešení s veškerým vybavením pro strojařskou výrobu.

1. Požadavek klienta

Důkladné a přesné zadání vstupních informací vede i k přesným výsledkům. Proto se snažíme tuto nejdůležitější fázi s klientem co nejlépe specifikovat.

2. Předání dokumentace 

Konečné řešení navrhujeme pomocí 3D CAD programu a tudíž preferujeme zadání ve formě 3D modelů.

3. Zpracování projektu

Projekt se v průběhu zpracování konzultuje se zadavatelem tak, aby měl klient po celou dobu přehled nad jeho průběhem. Zpracování každého projektu začíná na listu čistého papíru. Termíny zpracování se tudíž liší případ od případu.

4. Prezentace

Nabídka se předkládá písemnou formou s přesným výčtem položek. V případě požadavku klienta je možno provést prezentaci v místě se zainteresovanými pracovníky a ukázkou projektu v 3D prezentaci.

5. Dodávka, montáž, ladění

Montáž složitějších sestav v místě užívání je samozřejmostí. Dále pak probíhá odladění a seznámení se správným užíváním.

6. Servis, podpora

Rozšíření nebo případná rychlá změna přípravku je velmi jednoduchá a naši zaměstnanci jsou vždy připraveni pomoci s realizací.

  
7. Zpětná vazba

Výsledek naší práce nás zajímá. Proto zůstáváme ve spojení s klientem i po ukončení projektu. 

 

Máte zájem o tuto službu?

Máte zájem o tuto službu?

img
img

Rychlé dodací
termíny

img

Spolehlivá
komunikace

img

Výroba v Česku
s mnohaletou zkušeností

img

Realizace dle
vašich požadavků

Také
nabízíme

Mimo nabízené služby se JC–Metal zabývá také výrobou střižných nástrojů a jejich opravami (opravy střižníků, střižnic, vodicích desek,…). Dle dodané dokumentace lze vyrobit novou konstrukci či repasi stávajících dílů - navařování a následné přeobrobení.

Z hlediska využití volné výrobní kapacity strojového parku jsme vám schopni nabídnout:

  • Frézování
  • Soustružení
  • Broušení na plocho
  • Svařování
  • Montáž

Povrchové úpravy:

  • eloxování, zinkování, černění, niklování, lakování atd.
  • nitrocementování, kalení, nitridace, pískování, omílání atd.

Inspirujte se