Upínkou to začíná, designem to pokračuje

Svařování kovů se věnujeme již od roku 1997. Proto se také na zaměřujeme na dodávku služeb v tomto oboru. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti svařování jsme se rozhodli zúročit v novém projektu JC Design. Rozšiřujeme tímto krokem naši nabídku zejména směrem k designovým a interiérovým projektům.

Zkušenosti a naše vybavení umožňují vytvářet v JC Design opravdu široké portfolio výrobků. Od malých typizovaných interiérových doplňků, například konferenčních stolků či stojanů na květináče, až po interiérové příčky na míru, plně dle přání zákazníka.

 

Naše služby nabízíme:

architektům

Každému architektonickému projektu vdechne správné vybavení život. Typizovaný nábytek i řešení na míru odpovídají nejvyšším požadavkům na variabilitu i současný design.

firmám, ateliérům

Umožňujeme vytvořit interiér podle představ klientů, navrhnout nestandardní kvalitní řešení pro jakýkoli prostor. To vše můžete zvládnout s naší pomocí.

projektantům

Vytvořit lze nábytek nebo dělicí příčky, které se mohou stát součástí stavebního řešení už při jeho vzniku. S projektanty spolupracujeme od začátku tak, abychom doladili společnou vizi do detailu.

koncovým zákazníkům

Nalezneme řešení pro váš interiér, které bude kvalitní, vyrobené v Česku, s možností zakázkové výroby. Rádi zrealizujeme téměř jakoukoli představu.


Příklad naší spolupráce: dezinfekční stojan

JC-Design může reagovat na zcela nové požadavky, jedním z pilotních projektů tak byl například dezinfekční stojan. Dezinfekce rukou se stala nedílnou součástí vstupu do veřejných budov a kanceláří. Stojan s automatickým dávkováním gelu je v minimalistickém designu, aby působil nenápadně. Opatřen je odolnou komaxitovou úpravou, jejíž barvu si mohou zákazníci vybírat například dle firemních barev a podobně. Má masivní kovovou základnu, díky čemuž je těžký a stabilní. Pro instalaci není potřeba kotvení do podlahy, proto je možné jej umístit prakticky kdekoli, případně jej podle potřeby přesunout.

 

 

Napadá vás nějaký úkol pro JC Design nebo chcete vědět více? Prohlédněte si nový web a kontaktujte nás.